نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: مشکلات شدید روحی

8007
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45445
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات شدید روحی

من مجبورم دوست پسرای مامانم تحمل کنم
    پدرم هم داره ازدواج می‌کنه
    اونها از هم جدا نشدن ولی تو خونه های جدا زندگی میکنن
    من واقعا افسرده ام و یک برادر ۱۶ ساله هم دارم
    من ۲۰ سالمه و دارم سعی میکنم به سختی در س میخونم که بتونم پزشک بشم
    که دردی از اطرافیان دوا کنم
    من با آقایی چند ماهی میشه آشنا شدم ولی فقط در حد آشنایی ولی وضعیت مالی خوبی ندارن
    منم تو فقر مالیم و احساس درماندگی دارم
    کاش یه راهی برام پیدا میشد و می‌فهمیدم باید چیکار کنم ،
    من به فکر خود کشی بار ها افتادم و خیلی رو حیه ام از دست دادم ، کاش کمی با من صحبت می کردید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مشکلات شدید روحی

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی زیادی همراه هست اما اما عزیزم دقت داشته باش که در مرود مشکلات پدر و مادر بهتر است تصمیم گیری را بر عهده خود آنها قرار بدهید هرچند که رفتارهای انها ممکن است مسیر اشتباهی را طی کند اما آنها به عنوان افراد بالغ مسئول انتخاب های خود هستند .
    در این مسیر اگر دوست پسرهای مادرتان برای شما ایجاد مزاحمتی می کنند می توانید در احترام این موضوع را در کنار بیان احساس خودتان از داشتن دوست پسر و شرایط فعلی زندگی خانوادگی به ایشان بیان کنید اما دقت کنید که بجای ایشان تصممی گیری نکنید .
    در مورد خودت نیز بهتر است از اینگونه روابط خوداری کنید چون با توجه به شرایط فعلی که در ان قرار دارید امکان وابستگی شما بدون شناخت و داشتن یک رابطه هدفمند و اینکه فرد مقابل معیارهای شما را داشته باشد وجود دارد پس بهتر است که در کنار احترام به احساسات خودت و گرایشی که به جنس مخالف داری تصمیم گیری در مورد این روابط را به آینده و شرایط سنی و رشدی بهتر اختصاص بدهید تا بتوانید در زمان فعلی با تمرکز بر موضوع مهمی چون درس به اهداف خودتان نزدیک تر شوید و شرایط بهتری را برای زندگی خودتان ایجاد کنید.
    اینکه شما افکار خودکشی دارید نشان از شرایط روحی نامناسب شما دارید و اینکه شما نیاز به دریافت کمک های حرفه ای دارید بهتر است در این مسیر برای بهبود شرایط روحیتان چند جلسه مشاوره شناختی را دریافت کنید تا بتوانید رد شرایط بهتری مسیر رشدی خودتان را ادامه بدهید و شرایط بهتری را در اینده تجربه کنید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، هم، کنم، از،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد